fbpx

share

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Nie uważam, że powinien być to punkt programu jakiegokolwiek szkolenia, jednak skoro to tak popularny wątek, również dodam swoje trzy grosze.

Platforma LinkedIn różni się od pozostałych, popularnych serwisów takich jak Facebook albo Instagram tym, że to właśnie tutaj jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i w taki sposób też chcemy być postrzegani. 

To nie jest zdjęcie specjalisty! ↴


To jest zdjęcie eksperta (samozwańczego)! ↴


Reasumując, odpowiednie zdjęcie profilowe dobieramy w zależności od naszej grupy docelowej. Nie wymaga to od nas zdjęcia w garniturze lub w innym stroju formalnym, jednak musi mieć ono swój fason. Ważne, aby fotografia była wyraźna i dobrej jakości. Zdjęcie musi pokazywać naszą twarz. Być może w moim przypadku bardziej korzystnie byłoby zastosować pozycję otwartą, ale cóż, lubię swoje tatuaże i mojego full capa, a w modelu biznesowym jaki prowadzę, nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, spotyka się z miłym feedbackiem.

Zdjęcie w tle powinno być tożsame z działalnością jaką prowadzimy, ale również spójne z naszym zdjęciem profilowym. LinkedIn daje nam możliwość skorzystania z domyślnych zdjęć w tle, ale to, co wybierzemy jako oprawę naszego profilu jest w pełni zależne od celu, jaki chcemy osiągnąć – zdjęcie w tle powinno również być przygotowane tak, aby trafiło do naszej grupy docelowej.

Przykład eksperckiego zdjęcia w tle ↴

Przyznaj, że nie jest to rocket science i nie ma potrzeby, aby ten temat znajdował się w agendzie szkoleniowców, którzy za swoje wystąpienia często biorą tysiące złotych.

Jeżeli szukasz fotografa na terenie Warszawy, w tym miejscu polecam mojego serdecznego znajomego Chrisa. Zapraszam na jego profil na LinkedIn > https://www.linkedin.com/in/krzysztof-zaniewski-7bab70190/

Darmowa konsultacja

Profil na LinkedIn
Czytaj dalej

Pomysłodawca, właściciel i założyciel Insta Max. Senior Social Media Manager i Social Media Executive z 6 letnim doświadczeniem.

Invia commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

Kategorie

Najnowsze

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera, a powiadomimy Cię o nowych wpisach.

konsultacja

Umów się na bezpłatną kosultację Twojego profilu na Instagramie: